top of page

Ubytování na ranči

Máme chov koní, ale už nejezdíme s lidmi na koních jako dřív. Od teď jsou koně pouze na koukání.
Když zrovna nehodláte kupovat koně a chcete si jen odpočinout na krásném místě, obdivovat tato úžasná stvoření nebo jezdit na výlety v CHKO Broumovsko a okolí. Máme pro vás ubytování ve stylových srubech, které stavěl Jiří Votava.
Budete u nás bydlet ve srubu, kde je srdce, duše a tvrdá ruční práce.
Ve srubech je základ pro přežití :-) varná konvice, lednice, kamínka na topení. WC a koupelna je zvlášť (není součástí srubů). V koupelně jsou lázeňská kamna. Pro potřebu teplé vody je potřeba pod kamny zatopit. Máme i venkovní vanu pro skalní příznivce, kde je třeba také topit.

Pokud by jste chtěli přijet mimo sezonu: Upozornění mimo sezonu v zimě, máme vypuštěnou vodu v umývárně. V této době je zde pouze jezírko, venkovní vana a suchý záchod. Pitnou vodu vám natočíme do demižonu.


CeníkMáme k dispozici tři sruby pro ubytování:


 

Trading Post

P5080277.JPG

Tento srub má venkovní kryté posezení na terase, součástí jsou kamínka na dřevo s plotnou, včetně základního kuchyňského vybavení (rychlovarná konvice, lednice). Dále stůl, lavice a židle. Kapacita je pro 4 osoby s možností 1 přistýlky.

Věžička

DSC00796.JPG

 Součástí toho to srubu jsou kamínka na dřevo s plotnou, včetně základního kuchyňského vybavení (rychlovarná konvice, lednice). Dále stůl, lavice a židle. Kapacita je pro 4 - 6.

Sauna

Sauna

Tento malý srub má dva balkony s výhledem na pasoucí se koně a přírodní jezírko. Kapacita je pro 2 osoby. Stůl, židle, nádobí pro stolování, lednička  rychlovarná konvice. Součástí srubu je sauna.

U srubu je venkovní vana.

Ranč a okolí

bottom of page